Additional information
| Brand | Titan |
|---|---|
| COLLECTION | Raga, Weddings |
| Dial Colour | ROSE GOLD |
| Watchband Color | Rose Gold |
| Case Height | 34 mm |
| Case Width | 28 mm |
| CASE THICKNESS | 7 mm |
| Warranty Period | 2 Years |
৳ 7,995.00
Titan Raga Viva Rose Gold Dial Analog Watch for Women
Pretty in pink! This feminal watch features a soft dual-coloured rose dial, a sleek rose-gold stainless steel case and a rose-gold steel metal chainlink bracelet. For those ladies with womanly tastes.
==> Please select Partial payment if you order from outside Dhaka. Outside of Dhaka required 500 taka advance Payment via SSLcommerz Payment Getway. The rest of the amount is cash on delivery.
==> Inside Dhaka please select “Pay full payment or cash on delivery”.
| Brand | Titan |
|---|---|
| COLLECTION | Raga, Weddings |
| Dial Colour | ROSE GOLD |
| Watchband Color | Rose Gold |
| Case Height | 34 mm |
| Case Width | 28 mm |
| CASE THICKNESS | 7 mm |
| Warranty Period | 2 Years |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.