Description
Fastrack Glitch Rose Gold Dial Analog Watch for Girls
৳ 9,996.00
==> Please select Partial payment if you order from outside Dhaka. Outside of Dhaka required 500 taka advance Payment via SSLcommerz Payment Getway. The rest of the amount is cash on delivery.
==> Inside Dhaka please select “Pay full payment or cash on delivery”.
Fastrack Glitch Rose Gold Dial Analog Watch for Girls
| Brand | Fastrack |
|---|---|
| Case Height | 46.50 mm |
| Case Material | Metal |
| CASE THICKNESS | 8.54 mm |
| Case Width | 33.50 mm |
| COLLECTION | Glitch |
| Gender | Girls |
| Water Resistance | 3 ATM |
| Warranty Period | 2 Years |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.