Description
Fastrack Girls Fashion Watches everyday wear with leather Purple strap, petals, flowers, uptown retreat
৳ 4,795.00
==> Please select Partial payment if you order from outside Dhaka. Outside of Dhaka required 500 taka advance Payment via SSLcommerz Payment Getway. The rest of the amount is cash on delivery.
==> Inside Dhaka please select “Pay full payment or cash on delivery”.
Fastrack Girls Fashion Watches everyday wear with leather Purple strap, petals, flowers, uptown retreat
| Brand | Fastrack |
|---|---|
| COLLECTION | Uptown Retreat |
| Gender | Girls |
| Dial Colour | Grey |
| Case Height | 39.60 mm |
| Case Width | 32.20 mm |
| CASE THICKNESS | 8.35 mm |
| Water Resistance | 3 ATM |
| Warranty Period | 2 Years |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.