Description
Titan Black Dial Analog Watch for Men
“Buy Titan 1730SM02 watch in Bangladesh at the best price. Original Titan men’s watch with stainless steel strap & blue dial. Order now from ECCOCI BD!”
৳ 6,495.00
==> Please select Partial payment if you order from outside Dhaka. Outside of Dhaka required 500 taka advance Payment via SSLcommerz Payment Getway. The rest of the amount is cash on delivery.
==> Inside Dhaka please select “Pay full payment or cash on delivery”.
“Buy Titan 1730SM02 watch in Bangladesh at the best price. Original Titan men’s watch with stainless steel strap & blue dial. Order now from ECCOCI BD!”
| Brand | Titan |
|---|---|
| Dial Colour | Black |
| Case Material | Metal |
| CASE THICKNESS | 9.30 mm |
| Case Height | 47.50 mm |
| Case Width | 42 mm |
| Gender | Guys |
| Warranty Period | 2 Years |
| Water Resistance | 5 ATM / 50M |
You must be logged in to post a review.




Reviews
There are no reviews yet.