Description
Titan Karishma 1825SL15 Quartz Analog Silver Dial Leather Strap Watch for Men
-
Function-Analog
-
Lock Mechanism-Buckle
-
Movement-Quartz
-
Collection-Karishma
৳ 5,495.00
==> Please select Partial payment if you order from outside Dhaka. Outside of Dhaka required 500 taka advance Payment via SSLcommerz Payment Getway. The rest of the amount is cash on delivery.
==> Inside Dhaka please select “Pay full payment or cash on delivery”.
| COLLECTION | Karishma |
|---|---|
| Brand | Titan |
| Gender | Guys, Men |
| Dial Colour | Silver |
| Case Height | 47.30 mm |
| Case Width | 40 mm |
| CASE THICKNESS | 7.44 mm |
| Glass Material | Mineral Glass |
| Watchband Material | |
| Warranty Period | 2 Years |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.