Description
Fastrack Style Up Quartz Analog Blue Dial watch for Girls With Blue Colour Metal Strap
৳ 4,795.00
==> Please select Partial payment if you order from outside Dhaka. Outside of Dhaka required 500 taka advance Payment via SSLcommerz Payment Getway. The rest of the amount is cash on delivery.
==> Inside Dhaka please select “Pay full payment or cash on delivery”.
| Brand | Fastrack |
|---|---|
| Dial Colour | Blue |
| CASE THICKNESS | 7.25 mm |
| Case Height | 40.00 mm |
| Case Width | 32.30 mm |
| Case Material | Metal |
| COLLECTION | Style Up |
| Gender | Girls |
| Water Resistance | 3ATM / 30m |
| Warranty Period | 2 Years |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.